KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14624262
nr 1462 4262
Bertil Wahlberg (1923-1980), Sverige. Signerad, Fiskmånglerska. Olja på pannå, 29x43, yttermått inklusive ram: 40x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:36:37
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr